بسته

هنوز کاربر سایت نیستید? در سایت ثبت نام کنید.

lock and key

ورود به بخش کاربری.

Account Login

فراموشی رمزعبور?

رابطه حمايت اجتماعي با سلامت رواني در بين دانشجويان دانشگاه

هزینه پایان نامه ها: به ازای هر صفحه مبلغ 100 تومان محاسبه می شود مثلاً اگر پایان نامه های که خرید می کنید 100 صفحه باشد مبلغ 10 هزار تومان هزینه خواهید کرد.
نحوه دریافت پایان نامه: برای مشاهده فهرست و مطالب سایت می توانید به این سایت فروشگاه دانشجویی مراجعه کنید ابتدا موضوع مدنظر خود را در سایت جستجو کنید (یک کلمه هم برای جستجو کافی است) بعد از اینکه موضوع خود را پیدا کردید و فهرست را مشاهده کردید جهت خرید فایل ابتدا روی دکمه خرید و دانلود کلیک کنید. در فرم موجود اطلاعات خود را وارد کنید (نام و نام خانوادگی، ایمیل و موبایل) و سپس بعد از نمایش پیش فاکتور با انتخاب بانک مورد نظر اقدام به پرداخت آنلاین کنید. بعد از خرید لینک دانلود بلافاصله هم برای شما ایمیل می شود و هم نشان داده می شود.
همچنین اگر به هر دلیلی فایل موردنظر خود را در سایت نیافتید برای ثبت سفارش کافی است به به صفحه پرداخت سایت مراجعه کنید، سیستم پرداخت آنلاین خدمات دانشجویی خرید در این قسمت از سایت بسیار راحت و ساده می باشد. نام و نام خانوادگی، ایمیل، شماره موبایل، موضوع، و مبلغ پرداختی(تومان) را وارد کنید و درگاه عملیاتی بانک را انتخاب کنید (بانک ملت و یا بانک پارسیان) به درگاه آنلاین بانک که متصل شدید (فرقی نمی کند کارت بانکی شما کارت کدام بانک باشد) چون همه بانکها عضو سیستم شتاب هستند. اطلاعات کارت بانکی خود را وارد کنید (شماره کارت- رمز دوم کارت- کد سه رقمی و یا چهار رقمی پشت کارت) بر روی پرداخت کلیک کنید تا فرایند خرید و ثبت سفارش انجام شود. بعد از پرداخت موفق محصول خریداری شما همان لحظه برای شما ایمیل شود.
تماس با ما: 09352233379

توجه: توجه: جستجوی پایان نامه” =” “]
برای مشاهده فهرست و محتویات پایان نامه مورد نظر خود آن را در سایت جستجو کنید تا فهرست رو مشاهده کنید.

رابطه حمايت اجتماعي با سلامت رواني در بين دانشجويان دانشگاه

تعدادبرگ: 50 قیمت: 5000
فصل اول : كليات تحقيق1
مقدمه2
بيان مسئله4
اهميت و ضرورت تحقيق7
فرضيه ها8
اهداف تحقيق8
فصل دوم : ادبيات و پيشينه تحقيق12
پيشينه نظري تحقيق13
فصل سوم : روش تحقيق29
روش تحقيق30
جامعه31
حجم نمونه31
ابزار جمع آوري اطلاعات31
روش گردآوري اطلاعات32
فصل چهارم : تجزيه و تحليل داده ها34
فصل پنجم : نتيجه گيري40
نتيجه گيري41
مشكلات و محدوديت ها43
پيشنهادات45
منابع و ماخذ47
ضمائم و پيوست ها48